Introducció del producte
SMG7000B 3- L'analitzador de qualitat de la potència de fase introdueix:
Power Quality Analyser, also known as Intelligent Three Phase Power Quality Analyser or Multifunctional Power Quality Analyser, which simultaneously performs the functions of a harmonic analyser, phase volt-ampere meter, and electric parameter tester. It applies to the electricity industry, petrochemical, metallurgy, railway, mining enterprises, scientific research institutions, and metrological Departaments . especialment adequats per a anàlisis i diagnòstic integral de tota la tensió, el corrent, la velocitat de potència, la potència, els harmònics i els paràmetres elèctrics .
L’analitzador de qualitat de potència SMG7000B Adopta l’arquitectura DSP + ARM Double Processador, DSP s’utilitza per a la recollida de dades i el processament de l’algorisme, el braç s’utilitza per al protocol de comunicació i el processament de la interfície de mà-màquina; L’adquisició analògica de senyal és per 2 peces d’AD7655 ADI Company . per a AD7655 és de 16 bits, i és una {{{{8} sintonitzant el mostreig sintonitzador . La velocitat de mostreig més alta pot arribar a 1 msps, per assegurar la precisió del canal i la integritat de la informació la forma d’ona transitòria s’aixeca i cau dràsticament i la forma d’ona d’interrupció instantània; La freqüència de treball de DSP és de més de 200 MHz, per poder supervisar oportú la reixa de potència i ajustar dinàmicament la freqüència de mostreig per realitzar la sincronització de la freqüència de potència i la freqüència de mostreig; Utilitzant una pantalla de pantalla de color LCD 5.6 - polzada, una resolució de 640 punts x 480 punts, amb una diferència de color de visualització diferent entre els paràmetres de fase, forma d'ona, diagrama vector de tensió transitòria de captura/Figures de forma d'ona actual, i 12800 grups de llistes d'alarma . L'inici El model de detecció actual pot capturar contínuament la forma d'ona actual per a 100 s . integrada 2 GB Memory Tarda per emmagatzemar el registre de la corba de tendència, la gravació simultània de 20 paràmetres Dies .
Paràmetre del producte
|
Factor d’influència |
Proveu element |
Condició de base |
Condició de treball |
|
Temperatura del medi ambient |
Tots els paràmetres |
(23 ± 2) grau |
-10 grau ~ 40 graus |
|
Humitat relativa |
Tots els paràmetres |
40%~ 60% |
<80% |
|
Tensió de fase a neutre |
Tots els paràmetres |
(100±1%)V |
1.0V~ 1000V |
|
Tensió fase a fase |
Veritable tensió de fase a fase RMS |
(200±1%)V |
1.0V~ 2000V |
|
Corrent |
Veritable corrent RMS |
(5±1%)A |
10mA ~ 1000a |
|
Freqüència de xarxa |
Tots els paràmetres |
50Hz ± 0,1Hz |
40Hz ~ 70Hz |
|
Canvi de fase |
Energia activa i energia activa |
Cosφ =1 |
Cosφ: 0,2 ~ 1.0 |
|
Energia reactiva i energia reactiva |
Sinφ =1 |
Sinφ: 0,2 ~ 1.0 |
|
|
Harmònic |
Tots els paràmetres |
<0.1% |
0.0%~ 100% |
|
Desequilibri de tensió |
Tots els paràmetres |
<10% |
0.0%~ 100% |
|
Tensió de funcionament del dispositiu |
Tots els paràmetres |
DC9,8V ± 0,1V |
DC9.5V ~ 10.5V |
|
Camp elèctric extern, camp magnètic |
Tots els paràmetres |
S’ha d’evitar |
|
|
Posició de prova |
Paràmetres relacionats amb el corrent mesurats |
Va provar el filferro al centre de la pinça . |
|
|
Subministrament elèctric |
Paquet de bateries de ions de liti recarregable 9 . 6V, carregador de còpia de seguretat. |
|
Indicador de la bateria |
|
|
Consum d'energia |
El consum actual de la prova normal 490 mA, contínuament durant 8 hores . |
|
Mode de visualització |
Pantalla de color LCD, 640dots × 480dots, 5 . 6 polzades, domini de visualització: 116mm × 88mm. |
|
Mida de la pinça |
008B PLAMA DE CURSA PETITA: 7,5 mm × 13mm; Circle 040B PLAMACIÓ CURS: 35mm × 40mm; Circle 068B Circament de corrent: 68mm × 68mm . |
|
Dimensions de l'instrument |
L × W × H: 240mm × 170mm × 68 mm . |
|
Nombre de canals |
4U/4I. |
|
Tensió fase a fase |
1.0V~2000V. |
|
Tensió de fase a neutre |
1.0V~1000V. |
|
Corrent |
008B PLAMACIÓ DE CURS: 10MA ~ 10.0A; 040b Cabraç de corrent: 0,10A ~ 100A; 068B PLAMAMENT ACTUAL: 1.0a ~ 1000a; Transformador de corrent opcional: corrent d’entrada d’instrument 1MA ~ 500MA . |
|
Frecuència |
40Hz ~ 70Hz . |
|
Paràmetres d’electricitat |
W, va, var, pf, dpf, cosφ, tanφ . |
|
Paràmetres energètics |
Wh, varh, vah . |
|
Harmònic |
Ordre 0 ~ 50. |
|
Distorsió harmònica total |
Ordre 0 ~ 50, cada fase . |
|
Mode expert |
Sí . |
|
Nombre de registres transitoris |
150 conjunts . |
|
Parpelleig de tensió |
Sí . |
|
Iniciar el mode actual |
Sí, 100 segons . |
|
3 fases desequilibri |
Sí . |
|
Rècord |
300 dies (gravació simultània 20 paràmetres, enregistreu un punt cada 5 segons) . |
|
Valor enregistrat MIN/MAX |
Mesura de valors màxims i mínims durant un període de temps . |
|
Alarma |
40 tipus diferents de seleccions de paràmetres, 12.800 conjunts de registres d'alarma . |
|
Cim |
Sí . |
|
Visualització del diagrama de fases |
Automàticament . |
|
Capacitat d’instantànies |
60. |
|
Idioma del menú |
Anglès/xinès . |
|
Comunicació |
USB . |
|
Desactivació automàtica |
Quan s’inicia una campanya d’alarma o una cerca de transitoris, hi ha pendent una captura actual o una gravació de tendència o en curs, el dispositiu no s’apaga automàticament . |
|
En un altre mode de prova, 15 minuts sense pulsacions de tecla, apagat automàtic després d'un minut de 1 minut . |
|
|
Funció de Backlight |
Sí, adequat per utilitzar -lo a la nit i el lloc fosc . |
|
Pes |
Amfitrió: 1 . 6kg (amb bateria). |
|
008B PLAMA DE CURS DE PETIT: 170g × 4; |
|
|
Circle 040B Circament de corrent: 190g × 4; |
|
|
Circle 068B Circament de corrent: 510g × 4; |
|
|
Test de cables i adaptador de potència: 900g; |
|
|
Pes total: aproximadament 7 . 8kg (amb envasos). |
|
|
Longitud del fil de prova de tensió |
3m. |
|
Longitud del cable del sensor actual |
2m. |
|
Temperatura de treballi la humitat |
-10 grau ~ 40 graus; per sota del 80%de rh . |
|
Temperatura i humitat d'emmagatzematge |
-10 grau ~ 60 graus; per sota del 70%de rh . |
|
Impedància d’entrada |
Impedància d’entrada de la tensió de prova: 1MΩ . |
|
Resistir la tensió |
Resisteix 3700V/50Hz Tensió de CA sinusoïdal durant 1 minut entre el cablejat de l'instrument i la closca . |
|
Aïllament |
Entre el cablejat de l'instrument i la closca superior o igual a 10mω . |
|
Estructura |
Doble aïllament, amb una beina a prova de vibracions d’aïllament . |
|
Normes amb seguretat |
IEC 61010 1000 V Cat III / 600V Cat IV, IEC 61010-031, IEC61326, grau de contaminació: 2. |
|
Mesurament |
Distància |
Resolució de visualització |
L'error màxim en el rang de la referència |
|
Frecuència |
40Hz ~ 70Hz |
0,01Hz |
± (0,03) Hz |
|
Veritable tensió de fase a neutre RMS |
1.0V~ 1000V |
Resolució mínima 0.1V |
± (0,5%+5 dgt) |
|
Veritable tensió de fase a fase RMS |
1.0V~ 2000V |
Resolució mínima 0.1V |
± (0,5%+5 dgt) |
|
Tensió de corrent continu |
1.0V~ 1000V |
Resolució mínima 0.1V |
± (1,0%+5 dgt) |
|
Veritable corrent RMS |
10mA ~ 1000a |
Resolució mínima 1MA |
± (0,5%+5 dgt) |
|
Pic de tensió de fase a neutre |
1.0V~ 1414V |
Resolució mínima 0.1V |
± (1,0%+5 dgt) |
|
Pic de tensió de fase a fase |
1.0V~ 2828V |
Resolució mínima 0.1V |
± (1,0%+5 dgt) |
|
Pik actual |
10MA ~ 1414a |
Resolució mínima 1MA |
± (1,0%+5 dgt) |
|
Factor màxim |
1.00~ 3.99 |
0.01 |
± (1%+2 dgt) |
|
4.00~ 9.99 |
0.01 |
± (5%+2 dgt) |
|
|
Potència activa |
0.000 w ~ 9999.9KW |
Resolució min 0,001W |
± (1%+3 dgt) Cosφ superior o igual a 0,8 |
|
± (1,5%+10 dgt) 0,2 Menys o igual a cosφ<0.8 |
|||
|
Potència reactiva, inductiva o capacitiva |
0.000 var ~ 9999.9kvar |
Resolució min 0,001var |
± (1%+3 dgt) Sinφ més gran o igual a 0,5 |
|
± (1,5%+10 dgt) 0,2 Menys o igual a sinφ<0.5 |
|||
|
Poder aparent |
0.000 va ~ 9999.9kva |
Resolució min 0,001VA |
± (1%+3 dgt) |
|
Factor de poder |
-1.000~ 1.000 |
0.001 |
± (1,5%+3 dgt) Cosφ superior o igual a 0,5 |
|
± (1,5%+10 dgt) 0,2 Menys o igual a cosφ<0.5 |
|||
|
Energia activa |
0.000 wh ~ 9999.9mWh |
Resolució min 0,001Wh |
± (1%+3 dgt) Cosφ superior o igual a 0,8 |
|
± (1,5%+10 dgt) 0,2 Menys o igual a cosφ<0.8 |
|||
|
Energia reactiva, inductiva o capacitiva |
0.000 varh ~ 9999.9mvarh |
Resolució min 0,001Varh |
± (1%+3 dgt) Sinφ més gran o igual a 0,5 |
|
± (1,5%+10 dgt) 0,2 Menys o igual a sinφ<0.5 |
|||
|
Energia paparent |
0.000 Vah ~ 9999.9mvah |
Resolució min 0,001VAH |
± (1%+3 dgt) |
|
Angle de fase |
-179 grau ~ 180 graus |
1 grau |
± (2 graus) |
|
Tanφ (Va superior o igual a 50VA) |
-32.76~ 32.76 |
Resolució min 0,001 |
φ: ± (1 grau) |
|
Canvi de fase del factor de potència (Dpf) |
-1.000~ 1.000 |
0.001 |
φ: ± (1 grau) |
|
Ràtio harmònic (Ordre 1 a 50) (Vrms>50V) |
0.0%~ 99.9% |
0.1% |
± (1%+5 dgt) |
|
Angle harmònic (Vrms>50V) |
-179 grau ~ 180 graus |
1 grau |
± (3 graus) harmònics de l'ordre 1 a 25 |
|
± (10 graus) harmònics de l'ordre 26 a 50 |
|||
|
Total harmònic proporció (Thd o thd-f) menys o igual a 50 |
0.0%~ 99.9% |
0.1% |
± (1%+5 dgt) |
|
Factor de distorsió (Df o thd-r) menys o igual a 50 |
0.0%~ 99.9% |
0.1% |
± (1%+10 dgt) |
|
Factor transformador K |
1.00~ 99.99 |
0.01 |
±(5%) |
|
3 fases desequilibri |
0.0%~ 100% |
0.1% |
±(1%) |
Funció i aplicació del producte
1. Visualització en temps real en forma d'ona (4 canals de tensió/4 canals corrent) .
2. Valors True RMS de tensions i corrents .
3. Els components DC de les tensions .
4. Valors de corrent i tensió pic .
5. Mínim i màxim Valors RMS de mig cicle i Valors de tensió .
6. Diagrama de fases Visualització .
7. Mesura de cada harmònic fins a la comanda 50.
Els gràfics de barres 8. mostren relacions harmòniques de corrent i tensió de cada fase .
9. Distorsió harmònica total (thd) .
10. Potència activa, reactiva, aparent, per fase i acumulada .
11. Energia activa, reactiva i aparent, per fase i acumulada .
12. Transformer K factor .
13. factors de potència (PF) i factors de desplaçament (dpf o cosφ) .
14. Flicker de tensió a curt termini (PST) .
15. desequilibri de tres fases (corrent i tensió) .
Accessori
|
No . |
Designació |
Quantitat |
|
1 |
Host d'instrument . |
1 |
|
2 |
Bossa d’instrument . |
1 |
|
3 |
Sensors actuals . |
12 (3 tipus) |
|
4 |
Test de cables . |
5 (groc, verd, vermell, blau, negre) |
|
5 |
Clips de cocodril . |
5 |
|
6 |
Prova la sonda . |
5 |
|
7 |
Adaptador de potència dedicat . |
1 |
|
8 |
Cord de data USB . |
1 |
|
9 |
Programari CD . |
1 |
|
10 |
Paquet de bateries de liti . |
1 (integrat a l'instrument) |
|
11 |
Memòria 2GB . |
1 (connecteu l'instrument) |
|
12 |
Manual, targeta de garantia, certificació . |
1 |
Cap
1. Lliurament:Lliurament ràpid i mode de transport flexible
2. Pagament:Trieu termes de pagament i mètode de pagament convenient
3. Servei de vendes:24- hora en línia Contacte, trieu el model d'equip adequat segons la vostra sol·licitud, doneu la millor oferta, personalització de suport
4. Període de garantia:Tota la qualitat de la màquina garanteix un any de suport tècnic de tota la vida . Resposta en línia als problemes tècnics dels clients .
Servei al lloc

El nostre servei
01
Servei pre-venda
Realitzeu consulta de productes, promoció del producte, activitats de màrqueting i assistència tècnica per a les necessitats del client .
02
Servei de lliurament
Embalatge amb casos de fusta, proporciona diferents solucions de la manera d’enviament, accepta una forma de pagament diferent . Estalvi de cost d’enviament i assegureu -vos que els productes arribin bé .
03
Servei postvenda
Instal·lació i posada en servei de productes específics; Respon a les preguntes del consumidor, respon a les consultes dels consumidors i tracteu els comentaris del consumidor .

Els nostres certificats

Els clients visiten

Sobre nosaltres
Wuhan Huayi Electric Power Technology Co ., Ltd
Huayi és un fabricant professional a la Xina que investiga i fabrica equips de proves elèctriques . establertes el 2005, la companyia és un dels fabricants més primers de provadors d’alta tensió a la Xina . Huayi insisteix en desenvolupar i comercialitzar de manera independent i fa esforços per millorar la qualitat dels productes, reduir el cost i millorar l’eficiència .}}}
Huayi es compromet a manteniment, manteniment, resolució de problemes i posada en servei . amb ISO certificat, suport en enginyeria professional i servei al client satisfactori, la nostra marca ha estat reconeguda i recolzada per usuaris amples .
gran escala empresarial
Equipament de processament i proves eficients i precisos . Tenim la nostra fàbrica, enginyers i equip de servei .
Producció estandarditzada
Certificació ISO9001 aprovada i obtingut Certificats de patent rellevants .
Serveis personalitzats d’alta qualitat
No hi ha enllaços intermedis, que proporcionen servei únic des de disseny, processament, prova de motlle a producció massiva .

Poseu -vos en contacte amb nosaltres si teniu dubtes sobre productes, preus, solucions tecnològiques o serveis . sempre estem amb vosaltres .
La nostra adreça
Gaoxin 4th Road, no .40, Wuhan City, Xina
Número de telèfon
(86) -18062012971/+8618064115448 whatsApp
Correu electrònic
sales@sinohipot.com/ tina@sinohipot.com


Fàbrica d'equips de prova d'alta tensió única a la Xina
Envieu -nos la vostra consulta sobre equips de prova i experimenteu les solucions professionals que pot tenir a la vostra empresa o marca . amb les nostres solucions i productes tecnològics, podeu elevar els vostres productes, captivar els vostres clients i desbloquejar noves oportunitats de creixement i èxit a la Indust elèctrica .
Etiquetes populars: 4- canals 3- Analitzador de qualitat de la potència de fase, Xina 4- canals 3- fabricants de la qualitat de potència de la fase, proveïdors, fàbrica


El símbol de la bateria mostra energia bolcada . Quan la tensió és massa baixa, es tanca automàticament després del minut .